"Müftünüz olarak Cihad-i Mukaddes Fetuasını ilan ve tebliğ ediyorum. Elinizde hiçbir silahınız olmasa dahi üçer taş alarak düşman üzerine atmak suretiyle mutlaka fiili mukabelede bulununuz.>>>"

FAALİYETLERİMİZ

Prof.Dr. Mehmet Emin Ay Konferansı
Prof. Dr. Mehmet Emin Ay tarafından "Aile Hayatımız ve Peygamberimizden Çözümler" konferansı gerçekleştirildi.
Eğitimde Motivasyon ve Başarı Üzerindeki Rolü
Müftü Ahmet Hulisi Efendi Vakfı, Altınbaşak Tekstil ve Onur Çoçuk evinin katkılarıyla "Eğitimde Motivasyon ve Başarı Üzerindeki Rolü" adli konferans
Geleneksel AHEV Akademisyen İftarı II
Vakfımızın katkılarıyla, vakıf merkezimizde üniversite camiasında görev yapan akademisyenler ile iftar yaptık.
Doç. Dr. Halit Ertuğrul ile Aile içi Konferans
Vakfımızın katkılarıyla, Doç. Dr. Halit Ertuğrul 14 MART 2011 tarihinde EGS kongre ve kültür merkezinde Aile içi iletişim konferansı düzenledi.
Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile Aile içi Konferans
Müftü Ahmet Hulusi Efendi Kültür Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen, ‘aile içi sağlıklı iletişim’ konulu konferans, EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde verildi.
VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN VAKFIMIZA ÖDÜL
Türkiye genelindeki vakıflar arasındaki üstün başarı gösteren üç kişi üstün başarı şiltine layık görüldü. Üstün hizmetlerinden dolayı Altınbaşak ve Ahmet Hulusi Efendi Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Said Atıcı Üstün Başarı Şiltine layık görülen isimlerden biri oldu. Ödülü Aydın Vakıflar bölge müdürlüğü tarafından takdim edildi.
Prof. Dr. Adem Tatlı tarafından İnsanın Yaratılış Gayesi
Müftü Ahmet Hulusi Efendi Vakfı tarafından 9 Nisan 2010 Cuma günü saat 20:30 da Egs Kongre ve Kültür merkezinde Prof. Dr. Adem Tatlı tarafından İnsanın Yaratılış Gayesi konulu konferans düzenlendi.
PROF. DR. AHMET AKGÜNDÜZ KONFERANSI
Vakfımızın katkılarıyla 01.05.2009 tarihinde EGS kongre ve kültür merkezinde Ahmet Akgündüz tatafından"Yeni Dünya Düzeni Anlayışları ve İslam Medeniyeti" konulu konferans düzenlenmiştir. Konferansa Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi ve çok sayıda izleyici katılmış, bitiminde ahmet Akgündüz Tarafından kitap imzalanmıştır.